výška profilu
Popis
Dnes se vydáme znovu po obou stranách hostince, ale pak to necháme na konci etapy. Začínáme na pravé straně hostince, překračujeme Zillertal a pak také překračujeme Ziller na východním okraji. Na úpatí «Reither Kogel» přicházíme do Brixlegg a Rattenberg, kde nejprve překračujeme Inn a poté ze severu přichází Brandenberger Ache, která krátce nato vlévá do Inn. Odtud následujeme Inn a přejdeme přes dva kopce, nejprve přes Paisslberg a pak zpět dolů do Breitenbach am Inn, poté následuje druhý výstup na Berg a Glatzham. Poté, co jsme znovu sestoupili k hostinci, naposledy to překročíme, rozloučíme se a přes Wörgl přijdeme k „Brixentaler Ache“, po které následujeme k jevištnímu místu Bruckhäusl. Hostinec se poté stočí na sever a vlévá se do Německa na Kufstein, kde se přes Rosenheim, Wasserburg a Braunau dostává do Pasova, kde se vlévá do Dunaje, poté se stočí na jih a na obou březích se tak dostane opět do Rakouska. Na Jeruzalémské cestě se k této vodní ploše přiblížíme znovu za pár dní na Sankt Pantaleon, poté k Dunaji.
fotografie
Fakta a čísla
Užitečné aplikace
Doporučujeme aplikaci Mapy.cz pro použití v chytrých telefonech a offline navigaci.