výška profilu
popis
Dnes sme na túre opäť po oboch stranách hostinca, potom ho však necháme na konci etapy. Začíname na pravej strane hostinca, prechádzame cez Zillertal a potom tiež prechádzame cez Ziller na východnom okraji. Na úpätí rieky „Reither Kogel“ prichádzame do Brixlegg a Rattenberg, kde najskôr prechádzame cez Inn a potom zo severu prichádzajúcu Brandenberger Ache, ktorá sa krátko nato vlieva do Inn. Odtiaľ ideme po hostinci a prichádzame cez dva kopce, najskôr cez Paisslberg a potom späť dole do Breitenbach am Inn, potom nasleduje druhý výstup na Berg a Glatzham. Po opätovnom zjazde k hostincu ho poslednýkrát prejdeme, rozlúčime sa a cez Wörgl prichádzame k „Brixentaler Ache“, po ktorej ideme do etapy Bruckhäusl. Hostinec sa potom stáča na sever a prúdi do Nemecka pri Kufsteine, kde sa cez Rosenheim, Wasserburg a Braunau dostáva do Pasova, kde sa vlieva do Dunaja, potom sa stáča na juh a tým sa na obidvoch brehoch dostáva opäť do Rakúska. Na Jeruzalemskej ceste sa k tejto vodnej ploche priblížime až o pár dní na Sankt Pantaleon, potom k Dunaju.
Obrázky
Fakty a čísla
Užitočné aplikácie
Odporúčame aplikáciu Mapy.cz na použitie v smartfónoch a offline navigácii.