wysokość profilu
opis
Etap 8: Blaibach – Teisnach
Punkt startowy: Centrum miasta Blaibach
Trasa: 27,7 km
Czas chodzenia: 8 h
Stoki: 710 m
Zjazdy: 633 m
Cel etapu: Centrum miasta Teisnach
Znak:
Lokalny szlak biały na czarno-czerwonym Bl5 - Baierweg - lokalny szlak biały na niebieskim 7 - lokalny szlak biały na czerwonym 2 - lokalny szlak biały na czerwonym 4 - lokalny szlak biały na czerwonym 12
Wskazówki:
Z centrum Blaibach przez Schwarzer Regen do Kreuzbach. Następnie wzdłuż rzeki przez Pulling do elektrowni wodnej. Tam należy zmienić brzeg i dalej wzdłuż rzeki lub zbiornika do elektrowni wodnej w Hollenstein. Ścieżka następnie opuszcza rzekę i wspina się na Birkenberg. Via Gröllerhaus, Pirka z powrotem do Czarnego Deszczu. Przez Rugenmühle do Viechtach. Ponownie przejdź przez rzekę i udaj się do centrum miasta. Stamtąd przez Fischaitnach, obok Pignet i Rannersdorf, przez Seigersdorf, Altnußberg, Geiersthal do Teisnach.
Miejsca na trasie
Blaibach - Kreuzbach - Ciągnięcie - Gröllerhaus - Pirka - Viechtach - Fischaitnach - Seigersdorf - Altnußberg - Geiersthal - Teisnach
Zdjęcia do pobrania
Fakty i liczby
Przydatne aplikacje
Zalecamy aplikację „Mapy.cz” do użytku na smartfonach i nawigacji offline.