Гулаб на мирот

Гулаб на мирот

5.00 

Категорија:

Beschreibung

Секој гулаб на мирот е единствен! Направено од маслиново дрво од Светата земја, рачно изработено во Витлеем. Гулаб, на пример, идеален за ранец, новогодишна елка, прстен за клучеви или како посебен подарок. Погледнете повеќе слики тука

ПОПУСТ НА КВАЛИТЕТ: Од 5 парчиња има дополнителен 1 гулаб БЕСПЛАТНО! Од 10 парчиња. 2 гулаби БЕСПЛАТНО, итн.

дополнителни информации

Тежина 0.05 кг
Коментарите се затворени.